Ekonomi

Kadooğlu Yağ, Anadolu’nun ilk 500 şirketi arasında yer alıyor

Türkiye’nin en prestijli ekonomiDergilerden Ekonomist’in yaptığı “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” araştırmasında 93. sırada yer aldı.

Kadooğlu Holding ve iştirakleri, çeşitli kurumlar tarafından yayınlanan raporlarda Anadolu şirketleri arasında gücü ve büyüklüğü ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Kadooğlu Holding şirketlerinden Kadooğlu Yağ, Türkiye’nin en saygın ekonomi dergilerinden Ekonomist dergisi tarafından gerçekleştirilen “Anadolu’nun İlk 500 Şirketi” araştırmasında üst sıralardaki yerini sağlamlaştırarak 93. sırada yer aldı. Yeni yatırımları ve istihdama verdiği destekle Anadolu şirketleri arasındaki gücünü hissettiren Kadooğlu Yağ, Türkiye’de ve uluslararası alanda tanınan markaların üreticisi olarak dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

“Yenilikçi yatırımlarımız devam edecek”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu, “Kadooğlu Yağ, farklı markaları ve etkin faaliyetleri ile uluslararası arenada Türkiye’nin en değerli temsilcilerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Son olarak ilk 500 arasına girdi. Economist Magazine tarafından yayınlanan Anadolu Şirketleri, “Bizim için büyük bir gurur kaynağı oldu. Bize bu duyguyu hissettiren ekip arkadaşlarımızı tebrik ederiz. Önümüzdeki dönemde de yenilikçi yatırımlarımıza devam ederek mevcut markalarımızın bir dünya markası olması için gerekli yatırımları yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“55’ten fazla ülkenin mutfağında Kadooğlu yağı var”

Kadooğlu Yağ markalarının 55’ten fazla ülkenin mutfaklarında kullanıldığına işaret eden Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu, “Kadooğlu Yağ olarak güçlü ve dinamik grubumuzla her gün azami gayretle ayçiçeği, mısır, pamuk ve margarin yağları üretiyoruz. bakım; Kadoo, Bizce, Brinto, Mayra, Azime. ve Elianto markaları ile dolum kapasitemiz 1.550 ton/gün’e ulaştı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu