Yaşam

Canik Belediyesi Hanım Konakları Beğeni Aldı

Canik Belediyesi Hanım Konakları ile kadınlar üretimde söz sahibi oluyor.

İlçede kadın istihdamına yönelik sertifikalı mesleki eğitimler Canik Belediyesi Hanımevleri’nde yoğun ilgiyle devam ediyor. Mesleki eğitimlerin yanı sıra ilçedeki kadınlara yönelik aile, toplum, sağlık, bireysel gelişim seminerleri ile sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenlemeye devam eden Canik Belediyesi Hanımevleri, çalışmaları ile takdir topluyor.

Kadınlar Sosyalleşme Fırsatı Buluyor

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki kadınların Canik Belediyesi Hanımevleri’nde aldıkları eğitimlerle meslek sahibi olduklarını ve birlikte vakit geçirerek sosyalleştiklerini belirterek, “İlçemizde kadınlara yönelik ücretsiz mesleki eğitimlerimize ilçemizde devam ediyoruz. Hanım Konakları Birçok farklı alanda ücretsiz sertifikalı eğitimler veriyoruz.Uzmanlık eğitimi alan ve ilgi alanlarına göre aldıkları eğitimlerle kendilerini geliştiren hanımlarımız sertifikalarını alıp profesyonel oluyorlar. çalışma hayatında bilgi ve emek, üretimde söz sahibi olmak.Hanımevlerimizde düzenlediğimiz etkinlik ve etkinliklerle ilçemizdeki kadınlar bir arada vakit geçirerek sosyalleşme imkanı buluyor.”

Canik’te Kadın Seminerleri

Önder İbrahim Sandıkçı, Hanım Konaklarında ilçedeki kadınlara yönelik seminerler düzenlendiğini belirterek, “Hanım Konaklarımızda mesleki eğitimlerimizin yanı sıra ilçemizde kadınlara yönelik özel seminerler de düzenliyoruz. Alanında uzman kişilerin katılımıyla düzenlediğimiz seminerlere hanımlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Aile, toplum, sağlık, kişisel gelişim ve daha birçok konuda belirlediğimiz program dahilinde seminerlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hanımevlerimizde nice güzel ve verimli çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

demre-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu