Haber

HDP’nin milletvekili aday listesi açıklandı: Bazı isimler dikkat çekti

ensonhaber.com

HDP’nin milletvekili aday listesi belli oldu.

Arka arkaya iki dönem milletvekilliği yapanların bir daha aday olamayacaklarına dair parti tüzüğü büyük ölçüde uygulandı.

Emek ve Özgürlük İttifakı adayları

İstanbul’dan EHP Genel Lideri Hakan Öztürk, SMF’den Cemil Güngören ve PEP Sözcüler Meclisi üyesi Perihan Koca; İstanbul’dan EMEP’ten İskender Bayhan, Antep’ten Sevda Karaca Demir aday oldu.

HDP bileşenleri ve adayları

İstanbul’dan Yeşil Sol Parti bileşenlerinden Ezilenlerin Sosyalist Partisi’nden (ESP) Çiçek Otlu; Adana’dan Sosyalist Yeniden İstiklal Partisi’nden (SYKP) Tülay Hatimoğulları; İzmir’den Devrimci Parti’den Burcugül Çubuk; Sosyalist Dayanışma Platformu’ndan (SODAP) Kezban Konukçu İstanbul’dan aday gösterildi.

Önemli isimler

HDP listesinden, Alevilerden Garip Dede Locası Vakfı Lideri Celal Fırat ve Êzidîlerden Azad Barış Diyarbakır; Süryanice George Aslan Mardin’den; Çerkes Metin Kılıç Ankara’dan aday gösterildi.

Sırrı Süreyya Önder, gazeteci yazar Hasan Cemal, akademisyen Onur Hamzaoğlu, sanatçı Kerem Fırtına, Özgül Saki, İnsan Hakları Derneği (İHD) İstanbul’dan Eşbaşkanı Öztürk Türkdoğan; Diyarbakır’dan aday listesinde Diyarbakır eski Barosu Başkanı, avukat Mehmet Emin Aktar, yazar Cengiz Çandar ve akademisyen Sevilay Çelenk Özen de yer aldı.

Listeye eklenen eski isimler

Yüzyıl Hukuk Bürosu avukatlarından Nevroz Uysal ve gazeteci Ayşegül Doğan Şırnak’tan aday gösterildi.

Listede HDP Küme Başkan Yardımcısı Saruhan Oluç Antalya, milletvekilleri Ömer Faruk Gergerlioğlu Kocaeli ve Sezai Temelli Muş yer aldı. HDP Urfa Milletvekili Ömer Öcalan yine Urfa’dan aday gösterildi. Listelerde HDP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi Tuncer Bakırhan Siirt, Nurten Ertuğrul Batman, Ali Kenanoğlu Adıyaman, siyasetçi Sırrı Sakık Ağrı ve Diyarbakır’dan HDP MYK üyesi Samet Mengüç yer aldı.

Urfa’nın Suruç ilçesinde AK Parti üyesi İbrahim Halil Yıldız’ın yakınları ve savunucuları tarafından düzenlenen saldırıda 748 gündür Adalet Nöbeti’nde bulunan ve ailesinden 3 kişi hayatını kaybeden Ferit Şenyaşar, Urfa’dan aday oldu.

ADANA

1 ADANA TÜLAY HATIMOGULLARI Oruç

2 ADANA FERHAT KABAIS

3 ADANA ROJBİN ÇELİK

4 ADANA MEHMET KARAKIS

5 ADANA DELAL MAMUK

6 ADANA BARIŞ KARBIYIK

7 ADANA ŞÜKRAN EFETÜRK

8 ADANA MÜNİR KORKMAZ

9 ADANA SEVİL ARAÇLARI

10 ADANA HÜSEYİN AĞAÇ

11 ADANA EVRİM AYMAN

12 ADANA SERKAN NAR

13 ADANA HAFİZE ATLI

14 ADANA NEZİR DORAK

15 ADANA SUAT NACAR,

ADIYAMAN

1 ADIYAMAN ALİ KENANOĞLU

2 ADIYAMAN HAYRIYE KORKMAZ

3 ADIYAMAN MEHMET SELİM ÖZBEK

4 ADIYAMAN BİRŞEN TUNC SİRKECİ

5 ADIYAMAN HASAN SABRİ YORGUN

AFYONKARAHİSAR

1 AFYONKARAHİSAR HELIN ELİF GEYİK

2 AFYONKARAHİSAR GÜNCEL SİNAN DAĞI

3 AFYONKARAHİSAR TÜLAY KILINÇ

4 AFYONKARAHİSAR MEHMET ÇALAŞIN

5 AFYONKARAHİSAR AYSENUR DİLAN KARADEMİR

6 AFYONKARAHİSAR BATUHAN CITAKBAŞ

AĞRI

1 AĞRI SIRRI SAKIK

2 YİNE NEJLA DEMİR

3 AĞRI HEVAL BOZDAĞ

4 AĞRI ZELAL YILMAZ

AMASYA

1 AMASYA HAYDAR ETİĞİ

2 AMASYA ZÜLBİYE YILMAZ

3 AMASYA ENVER LAÇIN

ANKARA 1. BÖLGE

1 ANKARA-1 EMİRLİ TÜRKMEN

2 ANKARA-1 SELMA GÜRKAN

3 ANKARA-1 ALİ ÖZKAN

4 ANKARA-1 RÜKEN DİLARA ZAF

5 ANKARA-1 ERCAN SADIK İPEKÇİ

6 ANKARA-1 SIL ALTUN

7 ANKARA-1 ÇAĞDAŞ SİNAN KÜPE

8 ANKARA-1 ZİŞAN KÜRÜM YILMAZ

9 ANKARA-1 MEHMET AKIN ATAUZ

10 ANKARA-1 HATİCE GÖZEN

11 ANKARA-1 BÜLENT KAYA

12 ANKARA-1 EROL AKKUŞ

13 ANKARA-1 UFUK ÖZEL

ANKARA 2. BÖLGE

1 ANKARA-2 OĞUZ FİDAN

2 ANKARA-2 GÜLTEN KAHRAMAN

3 ANKARA-2 CİHAN ÇEVİK

4 ANKARA-2 SİMA ARI

5 ANKARA-2 HÜSEYİN GEVHER

6 ANKARA-2 MUSTAFA YAVAŞOĞLU

7 ANKARA-2 MURAT ÇELİK

9 ANKARA-2 BAHYETTİN BATUR

ANKARA 3. BÖLGE

1 ANKARA-3 METİN KILIÇ

2 ANKARA-3 ALİŞAN ŞAHİN

3 ANKARA-3 HASRET BOYRAZ ÖZEL

4 ANKARA-3 İSMET İLKUTLU

6 ANKARA-3 HÜSEYİN ÖZKAN

7 ANKARA-3 HACER BAŞ KAPLAN

8 ANKARA-3 FECRİ ASLANKAN

MEHMET VEYSEL ÜZERİNE 10 ANKARA-3

12 ANKARA-3 ÖZCAN OTİ

ANTALYA 1. BÖLGE

ANTALYA SARUHAN OLUÇ’UN 1 HAKKI

2 ANTALYA CANAN ÇAĞAN

3 ANTALYA MUHSİN TAŞAR

4 ANTALYA YEM ZÖHRE

5 ANTALYA ERBAKAN ETİKETİ

6 ANTALYA HÜLYA HASBAY

7 ANTALYA SELAMI ÖZYASAR

8 ANTALYA NİGAR DURMUŞ

9 ANTALYA FIRAT EREN

10 ANTALYA NERİMAN BAKIR

11 ANTALYA HASAN DOĞAN

12 ANTALYA HÜLYA AKTAŞ

13 ANTALYA EYÜP USMA

14 ANTALYA KAMİLE YILMAZ

15 ANTALYA BECERİ DOĞDU

16 ANTALYA NEFİŞE OĞUZ

17 ANTALYA SERDAR KÖŞKEROĞLU

ARTVİN

1 ARTVİN FULDEN ŞAHİN

2 ARTVİN SABRİ VAYIÇ

ENTELEKTÜEL

1 AYDIN ​​​​EBRU GÜNAY

2 AYDIN ​​​​ROJİN TANHAN DOĞAN

3 AYDIN ​​SİNAN ÇAKMAKÇI

4 AYDIN ​​​​MEDİHA AYHAN

5 AYDIN ​​ABDURRAHMAN SARAN

6 AYDIN ​​ALİ DAĞI

7 AYDIN ​​​​ZERRIN ALPARSLAN

8 AYDIN ​​​​MUHARREM ŞENOL

BALIKESİR

1 BALIKESİR MUSTAFA YILDIZ

2 BALIKESİR GÜL ERUNAN KARAASLAN

3 BALIKESİR CANŞAH ÇELİK

4 BALIKESİR MEHMET ASLAN

BALIKESİR MEHMET ÇELİK’TEN 5

6 BALIKESİR EMİN FİLİZ

7 BALIKESİR FİKİRİ

8 BALIKESİR NEVİN YILMAZ ÇAKALÖZ

9 BALIKESİR MEDINE ÇAĞLIYAN

BİLECİK

1 BİLECİK HÜSEYİN AĞLAR

2 BİLECİK ZÜLEYHA ÇENGEL

BİNGÖL

1 BİNGÖL ÖMER FARUK HULAKÜ

2 BİNGÖL CEMİLE TURHALLİ BALSAK

3 BİNGÖL FARUK ARİŞ

BİTLİS

1 BİTLİS HÜSEYİN

2 BİTLİS SEMRA ÇAĞLAR GÖKALP

3 BİTLİS ENVER BARİN

BÖLÜNMÜŞ

1 BOLU GÜNAY BATUR

2’Lİ BOLU ÇİÇEK APERESİ

3 BOLU HİKAYESİ ILGIN GÜRSES

BURDUR

1 BURDUR REYHAN YİĞİT

2 BURDUR MURAT YANMAZ

3 BURDUR SEMRA BAYSAL

BURSA 1. BÖLGE

1 BURSA-1 CEYLAN EROL ERDOĞAN

2 BURSA-1 CAHİT KIRKAZAK

3 BURSA-1 ŞÜMBÜL ORHAN

4 BURSA-1 KEMALETTİN YILDIZ

5 BURSA-1 MAHKUM TAŞI

6 BURSA-1 RÜSTEM AVCI

7 BURSA-1 ABDULKADİR BAYDUR

8 BURSA-1 MEHMET ALİ DOĞU

9 BURSA-1 BERKAY AKKUŞ

10 BURSA-1 SERHAT ÇELİK

BURSA 2. BÖLGE

1 BURSA-2 NECDET İPEKYÜZ

2 BURSA-2 AYTEN AVDAN

3 BURSA-2 RASİM ÇELİK

4 BURSA-2 HAREKETİ DINDAROĞLU

5 BURSA-2 KEMALETTİN DOĞAN

6 BURSA-2 YÜCEL YENTÜRK

7 BURSA-2 BAHAR TOPRAK

8 BURSA-2 HAKİM KATİLİ

9 BURSA-2 MAZLUM TAŞI

10 BURSA-2 MEHMET BURAK KOYUNCU

ÇANAKKALE

1 ÇANAKKALE ADILE YALÇIN

2 ÇANAKKALE SİNAN EKİNCİ

3 ÇANAKKALE SEDA ALÇINAR

4 ÇANAKKALE ERGİN EYERİ

ÇANKIRI

1 ÇANKIRI HAKAN CAN NESLİOĞLU

2 ÇANKIRI MELİHA DURMUŞ

ÇORUM

1 ÇORUM ONUR KARATAŞ

2 ÇORUM FADİME GÜLER ELİK

3 ÇORUM UMİT KÜÇÜKBAYATLILI

4 ÇORUM MUHARREM ÖZÜNEL

DENİZLİ

1 DENİZLİ ABDULLAH KOÇ

2 DENİZLİ ŞENOL AKYOL

3 DENİZLİ MAHİDE ÖZTÜRK

4 DENİZLİ MURAT ENGİZ

5 DENİZLİ SONGÜL AKKOYUN

6 DENİZLİ ELİF KAVİLİ

7 DENİZLİ HEVVA MEŞE

DİYARBAKIR

1 DİYARBAKIR BERDAN ÖZTÜRK

2 DİYARBAKIR HALIDE TÜRKOĞLU

3 DİYARBAKIR OSMAN CENGİZ ÇANDAR

4 DİYARBAKIR ADALET KAYA

5 DİYARBAKIR SERHAT EREN

6 DİYARBAKIR SEVİLAY ÇELENK ÖZEN

7 DİYARBAKIR MEHMET KAMAÇ

8 DİYARBAKIR CEYLAN AKÇA KÜPOLO

9 DİYARBAKIR MEHMET EMİN AKTAR

10 DİYARBAKIR AZAD BARIŞ

11 DİYARBAKIR SONGÜL AYTEK AVSAR

12 DİYARBAKIR SAMET MENGÜÇ

Edirne

1 EDİRNE GÜZEL

2 EDİRNE SERDAL ZİMBA

3 EDİRNE TARİHİ ÖZDEMİR

4 EDİRNE ERDAL AYDEMİR

ELAZIĞ

1 ELAZIĞ SAVAŞ ERDOĞAN

2 ELAZIĞ NURŞAT YEŞİL

3 ELAZIĞ FUAT DOĞAN

4 ELAZIĞ SULTAN YARAY

5 ELAZIĞ NÜRETTİN BOĞATEKİN

ERZİNCAN

1 ERZİNCAN HAYDAR POLAT

2 ERZİNCAN AYFER TURGUT

ERZURUM

1 ERZURUM MERAL DANIŞ BESTAŞ

2 ERZURUM ABDURRAHMAN SEVER

3 ERZURUM BAHAR GÖKSU

5 ERZURUM AYSAN TARLAN

ESKİŞEHİR

1 ESKİŞEHİR ALİ İHSAN GEZER

2 ESKİŞEHİR FELEK AKSOY

3 ESKİŞEHİR MÜSLÜM KOYUN

4 ESKİŞEHİR FADİME PULAT

5 ESKİŞEHİR DİLAVER ASLAN

6 ESKİŞEHİR ALEYNA CEREN KÖKOĞLU

GAZİANTEP

1 GAZİANTEP SEVDA KARACA DEMİR

2 GAZİANTEP MURAT SARISAS

3 GAZİANTEP SONGÜL KOÇDAĞ

4 GAZİANTEP MUSA AYDIN

5 GAZİANTEP DİLAN GÜLER

6 GAZİANTEP KAHRAMAN ÇİÇEĞİ

7 GAZİANTEP FATMA BAYINDIR ÖZGÜR

8 GAZİANTEP ABDULLAH GÖZEN

9 GAZİANTEP AYSİMA MİHRİBAN MEHTAP ARSLAN

10 GAZİANTEP EDHEM ÜNAL

11 GAZİANTEP ELIF YALÇIN

12 GAZİANTEP YILMAZ ACAN

13 GAZİANTEP SİNEM ERENER BALLAN

14 GAZİANTEP MUHAMMED SAID GÖRGÜN

GİRESUN

1 GİRESUN RAMAZAN DOĞRUSU

2 GİRESUN BEKİR YILMAZ

3 GİRESUN SANEM DENİZ HÜKÜMETİ

4 GİRESUN BÜLENT UZUN

GÜMÜŞHANE

1 GÜMÜŞHANE ELİF ÇİFTÇİ

2 GÜMÜŞHANE IRMAK SEVİM

HAKKARI

1 HAKKARI VEZİR COŞKUN PARLAK

2 HAKKARI ÖZNUR BARTIN

3 HAKKARI ONUR DÜŞÜN

HATAY

1 HATAY KEREM NARBANT

2 HATAY GÜZEL IŞIK VURAL

3 HATAY NİHAT ERASLAN

4 HATAY MEHTA SERT

5 HATAY YUSUF KİMYONU

6 HATAY MEDİHA ÖNCEL MUHAMMED

7 HATAY HASAN FEHMİ GÖRE

8 HATAY GÖNÜL ÖZTÜRK

9 HATAY MEVLÜT BULGUR

10 HATAY ERCÜMENT KİMYONU

11 HATAY HERDEM ACAR

ISPARTA

1 ISPARTA CÜNEYT LALOĞLU

2 adet ISPARTA NAZLI TABAK

3 ISPARTA MEHMET TAŞCI

4 ISPARTA NURTEN KARAGÖZ

MERSİN

1 MERSİN ALİ BOZAN

2 MERSİN PERİHAN KOCA

3 MERSİN MUSTAFA TÜRK

4 MERSİN HAMDE KIRICI

5 MERSİN ŞERİF DURMAZ

6 ADET MERSİN HACI BAYRAM FRİTÖZÜ

İSTANBUL 1. BÖLGE

1 İSTANBUL-1 SİRRİ SÜREYYA ÖNDER

2 İSTANBUL-1 KEZİBAN KONUKCU KOLA

3 İSTANBUL-1 HAKAN ÖZTÜRK

4 İSTANBUL-1 TURGUT ÖKER

5 İSTANBUL-1 DERSİM DAĞI

6 İSTANBUL-1 ÖZTÜRK TÜRKDOĞAN

8 İSTANBUL-1 ABDULCEBAR BARIŞ

10 İSTANBUL-1 TUNCAY GÖKÇE

11 İSTANBUL-1 ERDAL GÜZEL

12 İSTANBUL-1 PERVİN TÜNBÜL

13 İSTANBUL-1 AYHAN ERGENÇ

14 İSTANBUL-1 ÇİĞDEM BEKİROĞLU SADİOĞLU

15 İSTANBUL-1 DEVRİMCİ ŞİMŞEK

16 İSTANBUL-1 BURCU AYYILDIZ

17 İSTANBUL-1 BEKİR KIRICI

18 İSTANBUL-1 SILA ÖZTÜRK

19 İSTANBUL-1 HÜSNÜ ALKAN

20 İSTANBUL-1 ÖZGÜL BİNGÖL

21 İSTANBUL-1 ALAETTİN ALTINTAŞ

22 İSTANBUL-1 NİLAY KUŞ

24 İSTANBUL-1 CEVRİYE AYDIN

25 İSTANBUL-1 ALİ ŞENGÜL

26 İSTANBUL-1 AKILLI TÜRKİYE

27 İSTANBUL-1 İŞAK KARAKAŞ

28 İSTANBUL-1 AYŞE ZİRVE DOĞAN

29 İSTANBUL-1 ALİ DOĞAN

30 İSTANBUL-1 AYTEN BİNGÖL

31 İSTANBUL-1 REŞİT KOÇROĞLU

32 İSTANBUL-1 ROZERİN KAYA

33 İSTANBUL-1 NEFİŞE AKSOY

34 İSTANBUL-1 YILMAZ CESUR

35 İSTANBUL-1 YAĞMUR KAVAK

İSTANBUL 2. BÖLGE

1 İSTANBUL-2 CENGİZ ÇİÇEK

2 İSTANBUL-2 ÖZGÜL SAKİ

3 İSTANBUL-2 HASAN KAYA CEMAL

4 İSTANBUL-2 ONUR HAMZAOĞLU

5 İSTANBUL-2 KAMİLE KANDAL

6 İSTANBUL-2 HIDIR KARADAS

10 İSTANBUL-2 DİLŞAT CANBAZ KAYA

11 İSTANBUL-2 ERDAL DOĞAN

12 İSTANBUL-2 AYSEN AKSOY

13 İSTANBUL-2 AHMET SAYMADİ

14 İSTANBUL-2 MENEKŞE KIZILDERE

15 İSTANBUL-2 CELAL ALPHAN

16 İSTANBUL-2 HAZAN BUTONU

17 İSTANBUL-2 SERVET GÜZEL

18 İSTANBUL-2 BERFİN POLAT

19 İSTANBUL-2 MUSTAFA ÖZTÜRK

21 İSTANBUL-2 SADİ ÖZDEMİR

22 İSTANBUL-2 MEHMET TİMURTAŞ

23 İSTANBUL-2 NURAY ONUK

24 İSTANBUL-2 ABDURRAHMAN ÖZTÜRK

25 İSTANBUL-2 GÜNER BASUT

26 İSTANBUL-2 GÖKHAN ÇETİN

İSTANBUL 3. BÖLGE

1 İSTANBUL-3 ÇİĞDEM KILIÇGUN UÇAR

2 İSTANBUL-3 İSKENDER BAYHAN

3 İSTANBUL-3 ÇİÇEK ÇİM

4 İSTANBUL-3 CELAL FIRAT

5 İSTANBUL-3 CEMİL GÜNGÖREN

6 İSTANBUL-3 KEREM FIRTINASI

7 İSTANBUL-3 İLKNUR BİROL

8 İSTANBUL-3 ABDULHAKİM DAŞ

9 İSTANBUL-3 ÇİÇEK ARIC

10 İSTANBUL-3 EDIP ARSLAN

11 İSTANBUL-3 ERDAL ATAŞ

14 İSTANBUL-3 FERDİ YAMAR

15 İSTANBUL-3 NALAN ÇELİK

16 İSTANBUL-3 UĞUR ŞEKER

17 İSTANBUL-3 NEVRIM KOTANOĞLU

18 İSTANBUL-3 YUSUF YALVAC

19 İSTANBUL-3 GÜLFİRAZ SAĞLIK

20 İSTANBUL-3 HÜSEYİN ÇALIŞCI

21 İSTANBUL-3 ELİF BAYSAL

22 İSTANBUL-3 NİSAMETTİN ÖZTÜRK

23 İSTANBUL-3 ÖZGÜL BAYDOĞAN

24 İSTANBUL-3 ERCAN SAĞLAM

25 İSTANBUL-3 NESRİN ARSLAN

26 İSTANBUL-3 FAİK DALI

27 İSTANBUL-3 FATMA KÖMÜRCÜ

28 İSTANBUL-3 HÜSEYİN FİDANBOY

29 İSTANBUL-3 LEVENT GÖKÇEK

30 İSTANBUL-3 AYŞE CENGİZ

31 İSTANBUL-3 ABDURRAZAK EKİNCİ

32 İSTANBUL-3 SABAN ROSAN IŞIKTAŞ

33 İSTANBUL-3 PINAR KAYALAR

34 İSTANBUL-3 MEHMET ŞERİF ÖNER

35 İSTANBUL-3 ERGÜN ŞİMŞEK

36 İSTANBUL-3 İRFAN HÜLAKÜ

İZMİR 1. BÖLGE

1 İZMİR-1 BURCUGÜL ÇUBUK

2 İZMİR-1 ABDÜLMECİT YILDIRIM

3 İZMİR-1 SEMRA KIRATLI

İZMİR 2. BÖLGE

1 İZMİR-2 İBRAHİM AKIN

2 İZMİR-2 CANAN KEKENCİ ÖZKAN

KARS

1 KARS GULUSTAN KILIÇ KOÇYİĞİT

2 KARS GÜLCAN ALP

3 KARS SERTAÇ ÇELİKKALELİ

KASTAMONU

1 KASTAMONU BERRİN SELBÜZ

2 KASTAMONU FİKRET TUFANYAZICI

3 KASTAMONU SÖZDAR AKDOĞAN

KAYSERİ

1 KAYSERİ DAĞIİSTAN Düğümü

2 KAYSERİ NURAN ERGEN KILIÇ

3 KAYSERİ HASAN DAŞKIN

4 KAYSERİ FADIK TEMİZYÜREK

5 KAYSERİ İZZET KAPLAN

6 KAYSERİ RANA BERK

7 KAYSERİ İHSAN SARIYAR

8 KAYSERİ SELMA KARAMAN

9 KAYSERİ ALİ ÇELEBİ

10 KAYSERİ NECLA AKTAY

KIRKLARELİ

1 KIRKLARELİ MERAL GARİP

2 KIRKLARELİ ERDAL TEKTAŞ

3 AYSEN ECE KAVAS KIRKLARELİ

KIRŞEHİR

1 KIRŞEHİR MUSTAFA KARAMAN

2 KIRŞEHİR BEHİYE AKYOL

KOCAELİ

1 KOCAELİ ÖMER FARUK GERGERLIOĞLU

KONYA

1 KONYA MULLA ŞİMŞEK

KÜTAHYA

1 KÜTAHYA AYŞEGÜL KORKU

Bil 2 Kütahya BİLAL

3 KÜTAHYA AZİME DAŞ

4 KÜTAHYA NİHAT YILDIRIM

5 KÜTAHYA FİLİZ PESTEK KESKİN

MALATYA

1 MALATYA PERİHAN YÜCEKAYA

2 MALATYA YUSUF BOZKUŞ

3 MALATYA SEVİM ALAGÖZ

4 MALATYA HÜSEYİN KILINÇ

5 MALATYA ROZERİN ERCAN

MANİSA

1 MANİSA HABİP EKSİK

KAHRAMANMARAŞ

1 KAHRAMANMARAŞ HÜSEYİN EROĞLU

2 KAHRAMANMARAS AYŞEGÜK DEMİROĞLU

Mardin

1 MARDİN SALİHA AYDENİZ

2 MARDİN KAMURAN TANHAN

3 MARDİN BERİTAN GÜNEŞİ

4 MARDİN GEORGE ASLAN

6 MARDİN SELAHATTİN ERTAŞ

MUĞLA

1 MUĞLA HASAN YILDIRIM

MUŞ

1 MUS SEZAİ BAZLI

2 MUŞ SÜMEYYE BOZ

3 MUŞ SERHAT DURSUN

NEVŞEHİR

1 NEVŞEHİR CAFER KILIÇ

NİĞDE

1 NİĞDE YASEMİN KAYA

2 NİĞDE CUMALI ADIGÜZEL

3 NİĞDE MEDİNE ÇEKEN

ORDU

1 ORDU İBRAHİM ÖZDEMİREL

2 ORDU NURCAN KARASU

3. ORDU ERDEM ÖZKAN

4 ORDU ÖZDEN ÜNAL

5 ORDU ORHAN KOCA

6 ORDU ERTAN KABADAYI

RİZE

1 RİZE AYŞE BEKAR

2 RİZE NECMETTİN DURMUŞ

3 RİZE ALİ HAMDİ CÜVELEK

SAKARYA

1 SAKARYA SELAHATTİN YILMAZ

2 SAKARYA NAHİDE DOĞDU

3 SAKARYA İBRAHİM ÇELİK

4 SAKARYA FİLİZ TURAK

5 SAKARYA FETHİ BULUS

6 SAKARYA HÜSEYİN ATILGAN

7 SAKARYA MERAL ATMANI

8 SAKARYA HÜSEYİN KAYA

SAMSUN

1 SAMSUN Emel Varlıklı Çakır

2 SAMSUN SAVAŞI BLACKDUMAN

3 SAMSUN menekşe TUREN

4 SAMSUN MAHMUT SÜRMELİ

5 SAMSUN GÜNER KARA DUMAN

6 SAMSUN VEDAT ÜNAL

7 SAMSUN AHMET YALÇIN

8 SAMSUN OSMAN BAYRAĞI

9 SAMSUN ORHAN GAZİ KOFOĞLU

SİİRT

1 SİİRT TUNCER BAKIRHAN

2 SİİRT SABAHATTİN ERDOĞAN SARITAŞ

SİNOP

1 SİNOP YILDIZ ÖZBEK

2 SİNOP AHMET YORKUN

SİVAS

1 SİVAS GANI KAPLANI

2 SİVAS MEHMET MUSTAFA YILDIZ

3 SİVAS VİLDAN DOĞAN

4 SİVAS HÜSEYİN ÖZCAN

5 SİVAS SELMA ÖZEL ASİ

TEKİRDAĞ

1 TEKİRDAĞ MUAZZEZ ORHAN IŞIK

TOKAT

1 TOKAT MELTEM IŞIK

2 TOKAT EROL TUNÇ

3 TOKAT NACIYE İSKENDER

4 TOKAT SABAN YEĞİN

5 TOKAT SİBEL UZUN

TRABZON

1 TRABZON FATMA BİÇER

2 TRABZON ABDUL ÖZCAN

3 TRABZON HANİFE SEVER

4 TRABZON İBRAHİM BAYKAN

5 TRABZON NURETTİN KARADENİZ

6 TRABZON İSMAİL CAVGA

TUNCELİ

1 TUNCELİ AYTEN KORDU

MİTHAT SANCAR

1 ŞANLIURFA MİTHAT SANCAR

2 ŞANLIURFA ÖMER ÖCALAN

3 ŞANLIURFA DİLAN KUNT AYAN

4 ŞANLIURFA FERİT ŞENYASAR

5 ŞANLIURFA ALİYE KIZILDAMAR

6 ŞANLIURFA BÜLENT AŞA

7 ŞANLIURFA NERRGİZ ÇİĞDEM KARAKEÇİLİ

8 ŞANLIURFA REMZİ GENÇDAL

9 ŞANLIURFA CEMİLE ŞAHİN

10 ŞANLIURFA BAVER GÜLÜ

11 ŞANLIURFA AYŞE TUTKUSU

12 ŞANLIURFA HELİL ÇAYI

13 ŞANLIURFA MİZGİN ALBAYRAK

14 ŞANLIURFA CELALEDİN ERKMEN

HİZMETKAR

1 UŞAK AHMET YILMAZ

2 UŞAK AYSU TOPAL

3 UŞAK ÜNAL ŞEREF

KAMYONET

1 VAN PERVİN BULDAN

2 VAN ZÜLKÜF FLY

3 VAN GÜLCAN KAÇMAZ SAYYİĞİT

4 VAN SİNAN ÇİFTYÜREK

5 VAN GÜLDEREN VARLI

6 VAN MAHMUT DİNSAR

7 VAN HAVİN KİYE

8 VAN TAYLAN ERTAŞ

YOZGAT

1 YOZGAT CEMAL BİLGİN

2 YOZGAT KÜBRA DERİN

3 YOZGAT MEHMET SEVİMLİ HARHAR

4 YOZGAT HASRET AYDIN

ZONGULDAK

1 ZONGULDAK MEHMET ZEKİ SALMANOĞLU

2 ZONGULDAK Deniz Topçusu

3 ZONGULDAK BAYRAM SARI

4 ZONGULDAK ŞEYFULLAH YILMAZ

5 ZONGULDAK HİKMET ARSLAN

AKSARAY

1 AKSARAY SABUHA AKDAĞ

2 AKSARAY BERDAN BORA AKKAYA

3 AKSARAY Sayma ARIÇ

4 AKSARAY İRFAN YAKŞİ

BAYBURT

1 BAYBURT MESUT BİLGİLERİ

KARAMAN

1 KARAMAN YILDIZ KILINÇ

2 KARAMAN KAYHAN YÜKSEL

3 KARAMAN ELIF KıVIRÇIK

KIRIKKALE

1 KIRIKKALE BURAK ÇOĞALAN

2 KIRIKKALE Rahim Kürklü

3 KIRIKKALE VELAT AYGÜN

YARASA ADAM

1 BATMAN KESKİN GÜZELDİR

2 BATMAN ZEYNEP ODUNCU

3 BATMAN MEHMET RÜŞTÜ bağımlısı

4 BATMAN NURTEN ERTUĞRUL

5 BATMAN EKREM BARAN

ŞIRNAK

1 ŞIRNAK NUROSIS ÇİFT ASLAN

2 ŞIRNAK MEHMET ZEKİ İRMEZ

3 ŞIRNAK AYSEĞÜL DOĞAN DAĞLI

4 ŞIRNAK BEDİRHAN ÖSAL

BARTIN

1 BARTIN SOMAZ ÖZLEN

2 BARTIN ALİ ÖZKAN

ARDAHAN

1 ARDAHAN ÖZGÜR TANIŞ

2 ARDAHAN DİCLE AKTÜRK

IĞDIR

1 IĞDIR YILMAZ HUN

2 IĞDIR AYSEL ARAS

YALOVA

1 YALOVA TUNCAY TURANLI

2 YALOVA TÜRKAN ASLAN

3 YALOVA ABDURRAHMAN APAK

KARABÜK

1 KARABÜK İBRAHİM EKER

RAPOR

1 KİLİS MEHMET SEFA ÖZDEMİR

2 KİLİS GÜLŞEN KARASU

OSMANLI

1 OSMANİYE SEVGÜL AYDIN

2 OSMANİYE ZİYA BAYRAM

3 OSMANİYE SEREN ELATAŞ

4 OSMANİYE SABAHATTİN OKUYUCU

DÜZCE

1 DÜZCE EKİM DEVRİMCİSİ ÇAPARTAŞ

2 DÜZCE MUSTAFA ADAYI

3 DÜZCE BERİVAN BUDAKBEYOĞLU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
istanbul escort